Santa Kruz de la Sierra Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Santa Cruz de la Sierra është një qytet në rritje të shpejtë që nuk e ka harruar dashurinë e vet për lule. Jo vetëm që helikoniat dhe lulet kantuta janë një pamje e zakonshme nëpër qytet, së bashku me disa varieteteve të orkideve. Hibiskusët e mëdhenjë në formë të disqeve poashtu mund të shihen duke lulëzuar kudo në kopshte publike dhe private.
Unitet
USD 104.30

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 104.30

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Modesti
USD 83.44

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 83.44

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Tekanjoze
USD 83.44

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Lavdi
USD 83.44

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Luks
USD 83.44

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Përqafime
USD 104.30

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 83.44

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Unitet
USD 104.30

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 83.44

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Durim
USD 83.44

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 116.81

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Thashethemëse
USD 150.18

Thashethemëse

72 Trëndafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 104.30

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Madhështore
USD 144.62

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Tërheqje
USD 144.62

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Martesë e Lumtur
USD 144.62

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Santa Kruz de la Sierra. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Santa Kruz de la Sierra kohët e fundit : -