Sukre Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Sucre është i njohur për ndërtesat e saja të shëndritshme e të bardha si dhe me një shumëllojshmëri të gjerë të orkideve dhe trëndafilave. Trëndafilat ngjitës dhe ata të çajit janë poashtu të njohura, e që mund të gjenden duke lulëzuar në kopshte kudo në qytet. Lulet kombëtare, helikoniat dhe cantutat mund të gjenden kudo, së bashku me hibiskusët në ngjyrë të ndritshme.
Unitet
USD 99.46

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 79.56

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Vetmi
USD 111.39

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e pa shkëmbyer
USD 111.39

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

Luks
USD 79.56

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Arratisu Me Mua
USD 79.56

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 79.56

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Durim
USD 79.56

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Shpirtmirësi e Përkryer
USD 79.56

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 111.39

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

Më Duaj Më Tepër
USD 79.56

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Buzëqeshëse
USD 79.56

Buzëqeshëse

Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 79.56

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 79.56

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri madhështore
USD 79.56

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 143.22

Thashethemëse

72 Trëndafila

Madhështore
USD 137.91

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Paç Fat
USD 80.89

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top