Belo Horizonte Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Banorët dhe vizitorët e Belo Horizonte shpesh e marrin mundimin dhe ngjiten ne male vetëm për të shikuar shumë lule të bukura vendase kur janë duke lulëzuar. Zambakët si dhe trëndafilat e egër shihen kudo, së bashku me disa lloje të orkideve ekzotike. Lule tjera që zakonisht rriten këtu janë edhe krizantemat marimangë dhe karanfilat.
Mashtrim
USD 72.64

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Delikate
USD 72.64

Delikate

12 Trëndafila

Jeta Është e Ëmbël
USD 129.63

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Ashpërsi
USD 72.64

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Shije e Mirë
USD 129.63

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Karakter
USD 130.74

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 72.64

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 67.05

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 72.64

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 72.64

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Plot Shkëlqim
USD 72.64

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Entuziaste
USD 72.64

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 93.59

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Admirim i Fshehtë
USD 129.63

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Përjetësi
USD 101.69

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Përshtypje Që Zgjat
USD 129.63

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Më Duaj Më Tepër
USD 72.64

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Meritë
USD 93.59

Meritë

3 Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Belo Horizonte. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Belo Horizonte kohët e fundit : -