Itaborai Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Gjithnjë besnike
USD 78.06

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 68.69

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 68.69

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E çmuar
USD 87.42

E çmuar

Karafila , trëndafila

Durim
USD 68.69

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Përulësi
USD 68.69

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 108.66

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Hijeshi e Pjekur
USD 68.69

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 68.69

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 108.66

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Më Duaj Më Tepër
USD 68.69

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Optimizëm
USD 68.69

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 108.66

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Përjetësi
USD 96.17

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 78.06

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 96.17

Bashkim

24 trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 78.06

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Përqafime
USD 78.06

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top