Salvador Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kur një shumëllojshmëri e madhe e luleve janë në lulëzim në qytetin e Salvadorit, duket sikur jemi në mes të sezonit të karnavaleve. Disa nga këto lule përfshijnë edhe disa varitetete të zambakëve shumëngjyrësh. Zogjtë e parajsës ngjyrë portokalli, të kuqe dhe të verdhë mund të shihen duke lulëzuar në vazo nëpër kopshte, së bashku me helikoniat.
Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 109.70

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

Virtyt
USD 69.35

Virtyt

Zambakë, trëndafila, garbera , karafila dhe orkide

Bukuri e Qëndrueshme
USD 69.35

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

INFOINFOINFO
Admirim i Fshehtë
USD 109.70

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Arratisu Me Mua
USD 69.35

Arratisu Me Mua

Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 109.70

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 69.35

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Jetë e Lumtur
USD 78.81

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Magjepsje
USD 69.35

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 97.09

Bashkim

24 trëndafila

Puthje
USD 97.09

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 69.35

Pranim Dashurie

Trëndafila

INFOINFOINFO
Përjetësi
USD 97.09

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

Pranim
USD 69.35

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 78.81

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 97.09

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Flirtim
USD 69.35

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Përqafime
USD 78.81

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top