Santos Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Buzëqeshëse
USD 71.45

Buzëqeshëse

Trëndafila

Mahnitëse
USD 128.62

Mahnitëse

Trëndafila

Magjepsje
USD 71.45

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 81.20

Misterioze

12 Trëndafila

Jetë e Lumtur
USD 81.20

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

Plot Shkëlqim
USD 71.45

Plot Shkëlqim

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 128.62

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Përqafime
USD 81.20

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Pastër
USD 128.62

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 71.45

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Humor
USD 81.20

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

Pranim
USD 71.45

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 100.04

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Dashuri Besuese
USD 113.03

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 113.03

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 71.45

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 113.03

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Mashtrim
USD 71.45

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top