Sofia Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Thashethemëse
USD 87.65

Thashethemëse

72 Trëndafila

Përkryerje
USD 68.17

Përkryerje

24 Trëndafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 48.69

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

E këndshme
USD 68.17

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFOINFO
Unitet
USD 58.43

Unitet

2 Zambakë dhe karafila

Elegante
USD 55.19

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Respekt
USD 68.17

Respekt

24 Trëndafila

Rehati
USD 81.16

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFOINFO
E butë
USD 68.17

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Nënshtrim
USD 81.16

Nënshtrim

24 Trëndafila

Magjepsje
USD 48.69

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 48.69

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO
Lartësi
USD 68.17

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 48.69

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Admirim i Fshehtë
USD 81.16

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Kotësi
USD 68.17

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO