Bugjumbura Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Besnikëri
USD 102.65

Besnikëri

24 Trëndafila

Delikate
USD 73.32

Delikate

12 Trëndafila

Dashuria e Gruas
USD 73.32

Dashuria e Gruas

6 Trëndafila dhe gipsofila

Origjinale
USD 102.65

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFOINFO
Jeta Është e Ëmbël
USD 127.10

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Karakter
USD 131.98

Karakter

Trëndafila, gipsofila

Dashuri e Braktisur
USD 127.10

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Imagjinatë
USD 73.32

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 73.32

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Përulësi e Këndshme
USD 73.32

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Joshëse
USD 73.32

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Bukuri madhështore
USD 73.32

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFOINFO
Durim
USD 73.32

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E shijshme
USD 102.65

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 73.32

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 73.32

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFOINFO