Chat with us, powered by LiveChat

Aabenraa Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aabenraa mund të jetë një qytet i vogël, por ka disa lloje të luleve vendase. Disa nga këto lule janë lulet anemonë dhe livando, së bashku me tulipanë, zambakë dhe krokuse të vegjël. Trëndafilat janë gjithashtu popullorë ndër banorët, dhe është e vështirë të mos dallohen shkurret e mëdha ashe.

Ngasje
USD 112.48

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Shpresë
USD 86.53

Shpresë

Gerbera

Martesë e Lumtur
USD 112.48

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fillimi i Miqësisë
USD 129.79

Fillimi i Miqësisë

Trëndafila , orkide dhe gipsofila

E butë
USD 224.33

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

Vdes për ty
USD 176.26

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 128.19

Entuziaste

Trëndafila

Urtësi
USD 170.49

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Moderne
USD 86.53

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 86.53

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 128.19

Imagjinatë

12 Trëndafila

Rehati
USD 112.48

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO