Aalborg Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aalborg është i njohur për parqet dhe kopshtet e shumta. Parku më i vjetër i qytetit është Ostre Anlaeg I cili është shtëpia e disa lloje trëndafilash dhe lule asheve. Zambakët mund të gjenden gjithashtu në qytetin danez, së bashku me tulipanë dhe krokuse në pranverë.
Origjinale
USD 102.70

Origjinale

12 Zambakë

Fisnikëri
USD 91.70

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Përjetësi
USD 102.70

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Vdes për ty
USD 127.16

Vdes për ty

Trëndafila

Pranim
USD 73.36

Pranim

3 luledielli dhe karafila

Misterioze
USD 91.70

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 102.70

Bashkim

24 trëndafila

Pajtim
USD 127.16

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Imagjinatë
USD 73.36

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Lavdi
USD 73.36

Lavdi

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Dashuri e Ftohtë
USD 73.36

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 127.16

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 55.02

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Pranim Dashurie
USD 73.36

Pranim Dashurie

Trëndafila

Karakter
USD 132.05

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Forcë
USD 91.70

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Flirtim
USD 73.36

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 102.70

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top