Arhus Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aarhus është qyteti i dytë më i vjetër në Danimarkë dhe shtëpia e kopshtit botanic me të njëjtin emër. Këtu vizitorët mund të gjejnë një numër të madh të luleve. Trëndafilat dhe lulet e diellit janë të mbjellura në sera. Gjithashtu është e vështirë të mos dallohen lulet e qershive në pranverë.
Moderne
USD 72.75

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Bukuri Shpirtërore
USD 126.10

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Kapem Pas Teje
USD 72.75

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 72.75

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Plot Shkëlqim
USD 72.75

Plot Shkëlqim

Trëndafila

Shëndet i Mirë
USD 90.94

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 90.94

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Bukuri e Qëndrueshme
USD 54.56

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Fyerje
USD 126.10

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 72.75

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Pavdekshmëri
USD 72.75

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 72.75

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 126.10

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Pritshmëri
USD 72.75

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Gazmore
USD 72.75

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

INFOINFOINFO
Respekt
USD 101.85

Respekt

24 Trëndafila

Origjinale
USD 101.85

Origjinale

12 Zambakë

Kujtime Të Hirshme
USD 72.75

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

INFOINFOINFO
Top