Charlottenlund Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 194.35

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 194.35

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 139.87

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 117.79

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 117.79

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 117.79

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 117.79

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 117.79

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 117.79

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 176.68

Paç Fat

12 Trëndafila

Joshje
USD 139.87

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 117.79

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO