New Baby


Bukuri madhështore
USD 115.81

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Durim
USD 115.81

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

E ëmbël
USD 115.81

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Shpresë
USD 115.81

Shpresë

Gerbera

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 137.52

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Mjaft Më Kritikove
USD 115.81

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Kujdesi Amënor
USD 162.13

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Vetmi
USD 162.13

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Bukuri e Ndjeshme
USD 115.81

Bukuri e Ndjeshme

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Falënderim
USD 191.08

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Mikpritje
USD 162.13

Mikpritje

Trëndafila, zambakë, trëndafila dhe gipsofila

Karakter
USD 208.45

Karakter

Trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Flirtim
USD 115.81

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 115.81

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 137.52

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 115.81

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Madhështore
USD 191.08

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 191.08

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 162.13

Përkryerje

24 Trëndafila

Forcë
USD 137.52

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 137.52

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 173.71

Paç Fat

12 Trëndafila

Fisnike
USD 115.81

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 162.13

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Top