Frederiksberg Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 190.23

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 190.23

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Entuziaste
USD 115.29

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 115.29

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 115.29

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 115.29

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 115.29

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 136.91

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 115.29

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 172.94

Paç Fat

12 Trëndafila

Ashpërsi
USD 115.29

Ashpërsi

Trëndafila dhe gladiola

Pranim
USD 115.29

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO