Frederikshavn Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 187.97

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 187.97

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Shikim i Shpejtë
USD 187.97

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri ngurruese
USD 170.88

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 135.28

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Entuziaste
USD 113.92

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 113.92

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Moderne
USD 113.92

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 113.92

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 113.92

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshje
USD 135.28

Joshje

12 Trëndafila

Fisnike
USD 113.92

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO