Glostrup Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 189.23

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 189.23

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

E shijshme
USD 160.56

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Pritshmëri
USD 114.69

Pritshmëri

8 Trëndafila dhe gipsofila

Imagjinatë
USD 114.69

Imagjinatë

12 Trëndafila

Luks
USD 114.69

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 114.69

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 114.69

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 114.69

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 114.69

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 114.69

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Zonjë e Bukur
USD 114.69

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO