Hørsholm Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 189.40

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 189.40

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Hare e ardhshme
USD 114.79

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 114.79

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 114.79

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Më Duaj Më Tepër
USD 114.79

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

INFOINFOINFO
Bukuri Pa Ndjenja
USD 136.31

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Dashuri e Ftohtë
USD 114.79

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 114.79

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Mahnitëse
USD 206.62

Mahnitëse

Trëndafila

Joshëse
USD 114.79

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Martesë e Lumtur
USD 189.40

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO