Haderslev Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 187.85

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 135.20

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 187.85

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Lidhjet e Dhembshurisë
USD 113.85

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Entuziaste
USD 113.85

Entuziaste

Trëndafila

Paqe
USD 113.85

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 113.85

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 113.85

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 113.85

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Hijeshi e Pjekur
USD 113.85

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

Joshëse
USD 113.85

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Të Përkas Ty
USD 135.20

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO