Helsingør Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 189.62

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 189.62

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Bukuri Shpirtërore
USD 189.62

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 114.92

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 114.92

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Kujdesi Amënor
USD 160.89

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 114.92

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 114.92

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 114.92

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Magjepsëse
USD 189.62

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Joshje
USD 136.47

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 114.92

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO