Herning Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 192.16

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 116.46

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

Martesë e Lumtur
USD 192.16

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Puthje
USD 163.05

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 116.46

Entuziaste

Trëndafila

Fyerje
USD 192.16

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 116.46

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Moderne
USD 116.46

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.46

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 116.46

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 116.46

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 138.30

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO