Hjørring Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 192.67

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 192.67

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Misterioze
USD 138.66

Misterioze

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 116.77

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 116.77

Entuziaste

Trëndafila

Nënshtrim
USD 192.67

Nënshtrim

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 116.77

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.77

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 116.77

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Urtësi
USD 116.77

Urtësi

Trëndafila dhe karafila

Joshëse
USD 116.77

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 192.67

Vdes për ty

Trëndafila

INFOINFOINFO