Holbæk Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 191.83

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 191.83

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 116.26

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 116.26

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 116.26

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.26

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Paqe
USD 116.26

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Imagjinatë
USD 116.26

Imagjinatë

12 Trëndafila

Pranim
USD 116.26

Pranim

3 luledielli dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 116.26

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Hare e ardhshme
USD 116.26

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Joshje
USD 138.06

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO