Holstebro Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 190.99

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 190.99

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Hijeshi e Pjekur
USD 115.75

Hijeshi e Pjekur

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e mrekullueshme
USD 115.75

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Entuziaste
USD 115.75

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 115.75

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Frymëzim
USD 190.99

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 115.75

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 115.75

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 115.75

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 115.75

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 137.46

Joshje

12 Trëndafila

INFOINFOINFO