Køge Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 188.19

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 188.19

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Entuziaste
USD 114.05

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 114.05

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 114.05

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 114.05

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Joshëse
USD 114.05

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Joshje
USD 135.44

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 114.05

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO
E hirshme
USD 114.05

E hirshme

Karafila , trëndafila

Të Përkas Ty
USD 135.44

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Arratisu Me Mua
USD 114.05

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO