Kolding Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 192.87

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E shijshme
USD 163.64

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 192.87

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Gjithnjë besnike
USD 138.81

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

Entuziaste
USD 116.89

Entuziaste

Trëndafila

Origjinale
USD 163.64

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
E këndshme
USD 163.64

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

Moderne
USD 116.89

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Hare e ardhshme
USD 116.89

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 192.87

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Dashuri e Ftohtë
USD 116.89

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 116.89

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO