Næstved Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 191.79

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E ëmbël
USD 116.24

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Martesë e Lumtur
USD 191.79

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 116.24

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Paqe
USD 116.24

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Flirtim
USD 116.24

Flirtim

Trëndafila , zambakë dhe gerbera

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 116.24

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Entuziaste
USD 116.24

Entuziaste

Trëndafila

Dashuri e pa shkëmbyer
USD 162.73

Dashuri e pa shkëmbyer

Zambakë, karafila, trëndafila, gipsofila

INFOINFOINFO
Shpërblim Për Mirësi
USD 209.23

Shpërblim Për Mirësi

36 Trëndafila

Moderne
USD 116.24

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.24

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO