Chat with us, powered by LiveChat

Odense Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Odense mbahet Blomster festivali çdo vit. Gjatë kësaj kohe rrugët e qytetit janë të mbuluara me lule. Trëndafilat, livandot, margaritarët dhe lulet e diellit mund të shihet teksa zbukurojnë ndërtesat e qytetit. Tulipanët janë një tjetër lule e preferuar gjatë këtij festivali. Gjatë pjesës tjetër të vitit të njëjtat lule mund të gjenden, së bashku me krokuset dhe zymbylat delikatë.

Ngasje
USD 114.34

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 130.31

Paç Fat

12 Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 114.34

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 130.31

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 87.96

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 87.96

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 130.31

Imagjinatë

12 Trëndafila

Origjinale
USD 114.34

Origjinale

12 Zambakë

Joshëse
USD 173.31

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri Për Natyrën
USD 173.31

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

Joshje
USD 130.31

Joshje

12 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 130.31

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO