Odense Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në Odense mbahet Blomster festivali çdo vit. Gjatë kësaj kohe rrugët e qytetit janë të mbuluara me lule. Trëndafilat, livandot, margaritarët dhe lulet e diellit mund të shihet teksa zbukurojnë ndërtesat e qytetit. Tulipanët janë një tjetër lule e preferuar gjatë këtij festivali. Gjatë pjesës tjetër të vitit të njëjtat lule mund të gjenden, së bashku me krokuset dhe zymbylat delikatë.
Ngasje
USD 193.73

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Paç Fat
USD 176.12

Paç Fat

12 Trëndafila

INFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 193.73

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Entuziaste
USD 117.41

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFO
Moderne
USD 117.41

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 117.41

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFO
Imagjinatë
USD 117.41

Imagjinatë

12 Trëndafila

Origjinale
USD 164.38

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFO
Joshëse
USD 117.41

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Dashuri Për Natyrën
USD 164.38

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFO
Joshje
USD 139.43

Joshje

12 Trëndafila

Dashuri ngurruese
USD 176.12

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFO