Randers Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 191.78

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 191.78

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Serenatë
USD 191.78

Serenatë

Orkid

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 116.23

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 116.23

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Të Dua Ende
USD 116.23

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 116.23

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Kujdesi Amënor
USD 162.72

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 116.23

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Imagjinatë
USD 116.23

Imagjinatë

12 Trëndafila

Falënderim
USD 191.78

Falënderim

Zambakë, trëndafila, gerbera dhe karafila

Joshëse
USD 116.23

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO