Ringsted Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 187.82

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 187.82

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Humor
USD 135.17

Humor

Trëndafila, zambakë, karafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Pranim Dashurie
USD 113.83

Pranim Dashurie

Trëndafila

Melodioze
USD 159.36

Melodioze

24 Trëndafila

Entuziaste
USD 113.83

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri e mrekullueshme
USD 113.83

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Moderne
USD 113.83

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Përulësi
USD 113.83

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 113.83

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 113.83

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 113.83

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO