Roskilde Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 192.40

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 192.40

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 192.40

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Entuziaste
USD 116.61

Entuziaste

Trëndafila

Mashtrim
USD 116.61

Mashtrim

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

E këndshme
USD 163.25

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Moderne
USD 116.61

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.61

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 116.61

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Elegancë
USD 116.61

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Joshëse
USD 116.61

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Seksi
USD 182.20

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO