Silkeborg Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 190.42

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Elegancë
USD 115.40

Elegancë

Gerbera , karafila dhe trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 190.42

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Hare e ardhshme
USD 115.40

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Entuziaste
USD 115.40

Entuziaste

Trëndafila

Moderne
USD 115.40

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 115.40

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 115.40

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 115.40

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 115.40

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Joshje
USD 137.04

Joshje

12 Trëndafila

Mjaft Më Kritikove
USD 115.40

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

INFOINFOINFO