Skive Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 189.27

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 189.27

Nënshtrim

24 Trëndafila

Martesë e Lumtur
USD 189.27

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Fisnikëri
USD 136.22

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Entuziaste
USD 114.71

Entuziaste

Trëndafila

Mendime Qiellore
USD 189.27

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Bukuri madhështore
USD 114.71

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Moderne
USD 114.71

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Shëndet i Mirë
USD 136.22

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 114.71

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 114.71

Imagjinatë

12 Trëndafila

Joshëse
USD 114.71

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO