Slagelse Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 191.68

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Përqafime
USD 137.95

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 191.68

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Misterioze
USD 137.95

Misterioze

12 Trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 191.68

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

Entuziaste
USD 116.17

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 116.17

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Dashuri e Ftohtë
USD 116.17

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 116.17

Imagjinatë

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Fisnike
USD 116.17

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Joshëse
USD 116.17

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Dashuri e Ftohtë
USD 116.17

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO