Svendborg Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Ngasje
USD 189.58

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 189.58

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Entuziaste
USD 114.90

Entuziaste

Trëndafila

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 189.58

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Shëndet i Mirë
USD 136.44

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Moderne
USD 114.90

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

INFOINFOINFO
Dashuri e Ftohtë
USD 114.90

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

Imagjinatë
USD 114.90

Imagjinatë

12 Trëndafila

Përsosmëri
USD 114.90

Përsosmëri

6 Trëndafila

INFOINFOINFO
Martesë e Lumtur
USD 189.58

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

Joshëse
USD 114.90

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Rrezikshmërisht e Dashuruar
USD 189.58

Rrezikshmërisht e Dashuruar

12 Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO