Al Gjiza Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Al Jizah është qyteti i tretë më i madh në Egjipt. Poashtu është shtëpia e Kopshteve Botanike Otomane ku vizitorët mund të shetisin përmes luleve. Disa nga lulet e përfshira këtu janë zambakët aromatik dhe orkidetë delikate. Aroma e luleve jaseminë është e zakonshme, së bashku me krizantemat dhe margaritarët.
Forcë
USD 59.70

Forcë

9 Trëndafila dhe karafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 49.75

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Arratisu Me Mua
USD 49.75

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Shpirtmirësi e Përkryer
USD 49.75

Shpirtmirësi e Përkryer

9 trëndafila dhe gipsofila

Pranim Dashurie
USD 49.75

Pranim Dashurie

Trëndafila

E çmuar
USD 69.65

E çmuar

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 82.92

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 82.92

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

E këndshme
USD 69.65

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Besnike
USD 69.65

Besnike

12 Trëndafila, zambakë , viburnum , margarita , karafila dhe statice

Bukuri e Qëndrueshme
USD 59.70

Bukuri e Qëndrueshme

Trëndafila

Dashuri e Pastër
USD 89.55

Dashuri e Pastër

36 Trëndafila

INFOINFOINFO
Moderne
USD 49.75

Moderne

Gerbera , zambakë dhe margarita

Delikate
USD 49.75

Delikate

12 Trëndafila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 49.75

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Bashkim
USD 69.65

Bashkim

24 trëndafila

Të Dua Ende
USD 49.75

Të Dua Ende

5 trëndafila dhe gipsofila

Bukuri Pa Ndjenja
USD 59.70

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

INFOINFOINFO
Top