Chat with us, powered by LiveChat

Al Manshurah Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Dashuria e përgjegjshme
USD 53.73

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Mjaft Më Kritikove
USD 53.73

Mjaft Më Kritikove

Lulediell dhe orkide

Fisnikëri
USD 60.64

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

INFOINFOINFO
Delikate
USD 58.34

Delikate

12 Trëndafila

Pajtim
USD 87.51

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Dashuri Për Natyrën
USD 64.48

Dashuri Për Natyrën

16 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Gazmore
USD 53.73

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Magjepsje
USD 60.64

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Tërheqje
USD 76.76

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Elegante
USD 79.18

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Jeta Është e Ëmbël
USD 87.51

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 76.76

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO