Kairo Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kairo është kryeqyteti i Egjiptit dhe shtëpia e Kopshteve të Omanit. Festivali vjetor i luleve mbahet gjatë muajit mars në këto kopshte duke tërhequr vizitorë nga e gjithë bota. Disa nga lulet këtu janë lulegishti dhe trëndafili misk aromatik, së bashku me karanfilat dhe orkidetë ekzotike. Bouganviljet dhe karanfilat mund të shihen poashtu, së bashku me trëndafilin unik të shkretëtirës.
Thjeshtësi Magjepsëse
USD 76.00

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Origjinale
USD 106.40

Origjinale

12 Zambakë

Frymëzim
USD 129.78

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 73.66

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Lartësi
USD 106.40

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

Përkryerje
USD 106.40

Përkryerje

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Përsosmëri
USD 76.00

Përsosmëri

6 Trëndafila

Kujtime Të Hirshme
USD 76.00

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Përulësi e Këndshme
USD 76.00

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO
Dëshirë
USD 129.78

Dëshirë

12 Trëndafila dhe zambakë

Mirënjohje
USD 76.00

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Lartësi
USD 106.40

Lartësi

24 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Joshje
USD 93.54

Joshje

12 Trëndafila

Guximtare
USD 129.78

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Mbyllje Hesapi
USD 93.54

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 76.00

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Rehati
USD 129.78

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

Dashuri e Ftohtë
USD 76.00

Dashuri e Ftohtë

Zambakë dhe trëndafila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Kairo. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Kairo kohët e fundit : -