...Other City... Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Pavdekshmëri
USD 76.32

Pavdekshmëri

Karafila, trëndafila dhe gipsofila

Shije e Mirë
USD 130.33

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 76.32

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Luks
USD 76.32

Luks

Trëndafila dhe zambakë

Mahnitëse
USD 137.38

Mahnitëse

Trëndafila

Joshëse
USD 76.32

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 73.97

Paç Fat

12 Trëndafila

Pajtim
USD 130.33

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

Qëndrueshmëri
USD 93.93

Qëndrueshmëri

4 zambakë dhe 7 trëndafila

INFOINFOINFO
Fitore
USD 76.32

Fitore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuri Besuese
USD 130.33

Dashuri Besuese

3 tulipanë , 3 rozë , 3 zambakë , orkide

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 130.33

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO