Suez Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Suezi është shtëpia e kanalit të njohur me të njëjtin emër, së bashku me disa lloje të luleve vendase dhe të importuara. Trëndafilat e të gjitha llojeve kultivohen me kujdes, së bashku me orkidetë dhe zambakët. Zambakët në formë trombe janë ndër më të preferuarat së bashku me hardhitë në formë trumpete. Ajri shpesh është i mbushur me aromën e këndshme të jaseminëve në formë ylli.
E shijshme
USD 69.81

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Lidhjet e Dhembshurisë
USD 49.87

Lidhjet e Dhembshurisë

9 trëndafila

Qejf
USD 83.11

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Dashuri e mrekullueshme
USD 49.87

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

Nuk Jetoj Dot Pa Ty
USD 83.11

Nuk Jetoj Dot Pa Ty

3 zambakë, karafila, trëndafila, zambakë dhe orkide

Origjinale
USD 69.81

Origjinale

12 Zambakë

INFOINFOINFO
Thellësisht e Dashuruar
USD 49.87

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Bukuri Pa Ndjenja
USD 59.84

Bukuri Pa Ndjenja

Zambak, karafila , trëndafila dhe gerbera

Kthjelltësi
USD 49.87

Kthjelltësi

8 trëndafila

INFOINFOINFO
Zonjë Zemërbardhë
USD 49.87

Zonjë Zemërbardhë

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Dashuri e Shenjtë
USD 83.11

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Pajtim
USD 83.11

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 69.81

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Melodioze
USD 69.81

Melodioze

24 Trëndafila

E butë
USD 69.81

E butë

24 Trëndafila dhe jargavan

INFOINFOINFO
Durim
USD 49.87

Durim

Trëndafila, zambakë , karafila , lule bretkosë

Thashethemëse
USD 89.76

Thashethemëse

72 Trëndafila

Kënaqësi
USD 83.11

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Top