Guayaquil Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Moti i ngrohtë dhe tropikal i Guayaquil është ideaë për bromeliat, helikoniat dhe sterliciat mbretrore. Orkidetë poashtu rriten në këtë vendë të lagësht së bashku me me anturiet. Sezoni i gjatë dhe i ngrohtë i kultivimit të luleve i lejon banorët të kënaqen me trëndafila dhe hibiskus pothuajse gjithë vitin. Vizitorët poashtu mund të kënaqen edhe me tilandsiat shumëngjyrëshe.
Magjepsëse
USD 83.08

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 50.35

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Kapem Pas Teje
USD 50.35

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kthjelltësi
USD 50.35

Kthjelltësi

8 trëndafila

Magjepsje
USD 50.35

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

Rehati
USD 83.08

Rehati

Zambakë, karafila , orkide , gerbera

INFOINFOINFO
Dashuria e përgjegjshme
USD 50.35

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

Vetmi
USD 70.49

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Shije e Mirë
USD 83.08

Shije e Mirë

Trëndafila , sumbulla dhe karafila

INFOINFOINFO
Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 50.35

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

Shëndet i Mirë
USD 59.79

Shëndet i Mirë

Gerbera , trëndafila , karafila dhe zambakë

Zonjë e Bukur
USD 50.35

Zonjë e Bukur

Trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Rini
USD 50.35

Rini

Trëndafila dhe karafila

Bukuri Tekanjoze
USD 50.35

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

E hirshme
USD 50.35

E hirshme

Karafila , trëndafila

INFOINFOINFO
Të Përkas Ty
USD 59.79

Të Përkas Ty

3 Gerbera , karafila dhe gipsofila

Joshje Sekrete
USD 59.79

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Përqafime
USD 59.79

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top