Kuito Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kryeqyteti i Ekuadorit, Quito është i njohur edhe për trëndafilat e tij të bukur. Trëndafili është lulja kombëtare e cila mund të gjendet kudo nëpër qytet. Orkidetë, hibiskusët dhe sterliciat mbretërore poashtu rriten këtu, si dhe helikoniat në ngjyrë të kuqe të çelët dhe të verdhë.
Urime
USD 74.86

Urime

Trëndafila dhe orkide

Hare e ardhshme
USD 53.47

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

Optimizëm
USD 49.46

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 53.47

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Respekt
USD 74.86

Respekt

24 Trëndafila

Pafajësi
USD 101.59

Pafajësi

24 Trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 53.47

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Shikim i Shpejtë
USD 101.59

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Gjithnjë besnike
USD 73.52

Gjithnjë besnike

Trëndafila, zambakë, gerbera, statice dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Tërheqje
USD 101.59

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Përulësi e Këndshme
USD 53.47

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

Dashuri ngurruese
USD 49.46

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 74.86

Origjinale

12 Zambakë

Madhështore
USD 101.59

Madhështore

Zambakë dhe trëndafila

Dashuria e përgjegjshme
USD 53.47

Dashuria e përgjegjshme

Trëndafila, zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Qejf
USD 101.59

Qejf

Orkide , trëndafila, gerbera , karafila dhe zambakë

Joshje Sekrete
USD 73.52

Joshje Sekrete

Zambakë, trëndafila , karafila , gipsofila

Martesë e Lumtur
USD 101.59

Martesë e Lumtur

Zambakë, orkide, karafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Top