Kuito Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Kryeqyteti i Ekuadorit, Quito është i njohur edhe për trëndafilat e tij të bukur. Trëndafili është lulja kombëtare e cila mund të gjendet kudo nëpër qytet. Orkidetë, hibiskusët dhe sterliciat mbretërore poashtu rriten këtu, si dhe helikoniat në ngjyrë të kuqe të çelët dhe të verdhë.
Ngasje
USD 110.84

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E dhimbsur
USD 58.34

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFO
Nënshtrim
USD 110.84

Nënshtrim

24 Trëndafila

Thashethemëse
USD 105.01

Thashethemëse

72 Trëndafila

INFOINFO
Kënaqësi
USD 110.84

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Magjepsje
USD 58.34

Magjepsje

Zambakë , trëndafila, gerbera, karafila dhe orkide

INFOINFO
Kotësi
USD 81.67

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Kapem Pas Teje
USD 58.34

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

INFOINFO
Ndjenja Të Ngrohta
USD 80.21

Ndjenja Të Ngrohta

Zambakë dhe trëndafila

E këndshme
USD 81.67

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFO
E përjetshme
USD 58.34

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Strehim
USD 110.84

Strehim

Trëndafila dhe karafila

INFOINFO