Maçala Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Machala i njohur eshe si kryeqyteti i bananeve në botë është shtëpia e disa lloje të orkideve dhe trëndafilave. Orkidetë ekzotike mund të gjenden duke u rritur nëpër vazo dhe kopshte, së bashku me zambakët në formë ylli dhe zambakët tigër. Livanda është një bimë tjetër popullore së bashku me jaseminët aromatik.
Urime
USD 75.01

Urime

Trëndafila dhe orkide

Bukuri madhështore
USD 53.58

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

Hare e ardhshme
USD 53.58

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 49.56

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Joshëse
USD 53.58

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 53.58

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 53.58

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Përqafime
USD 73.67

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

Magjepsëse
USD 101.80

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Më Duaj Më Tepër
USD 53.58

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Shikim i Shpejtë
USD 101.80

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

Përshtypje Që Zgjat
USD 101.80

Përshtypje Që Zgjat

Zambakë, orkide, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Përulësi e Këndshme
USD 53.58

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

E dhimbsur
USD 53.58

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Hutim
USD 101.80

Hutim

Zambakë, trëndafila, luledielli, livande dhe karafila

INFOINFOINFO
Origjinale
USD 75.01

Origjinale

12 Zambakë

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 101.80

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

Joshje e Gjatë
USD 75.01

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Maçala. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Maçala kohët e fundit : - El Cambio, El Retiro, La Providencia, Nueve De Mayo, Nueve de Mayo, Puerto Bolivar, Puerto Bolívar

Ne ju dërgojmë buqeta me lule dhe një gamë dhuratash në të gjitha këto lagje dhe zonat përreth tyre në El Cambio, El Retiro, La Providencia, Nueve De Mayo, Nueve de Mayo, Puerto Bolivar, Puerto Bolívar: