Quevedo Dërgim Lulesh (Luleshitës)


Bukuri Shpirtërore
USD 109.31

Bukuri Shpirtërore

12 Trëndafila dhe orkide

Ngasje
USD 109.31

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

E ëmbël
USD 57.53

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

INFOINFOINFO
E dhimbsur
USD 57.53

E dhimbsur

Trëndafila dhe gipsofila

Fisnikëri
USD 79.10

Fisnikëri

Trëndafila, karafila, gerbera dhe orkide

Ngasje
USD 109.31

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Thashethemëse
USD 103.55

Thashethemëse

72 Trëndafila

Mbyllje Hesapi
USD 79.10

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Mirënjohje
USD 57.53

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 109.31

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Dashuri e Braktisur
USD 109.31

Dashuri e Braktisur

Trëndafila, zambakë dhe orkide

Modesti
USD 57.53

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO