Santo Domingo de los Colorados Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Në San Domingo de los Colorados mund të gjenden disa varietete të luleve kombëtare. Kopshtet botanike me të njëjtin emër janë shtëpia e disa llojeve të orkideve dhe trëndafilave. Helikoniat në ngjyrë të çelur poashtu rriten këtu së bashku me helikoniat e mëdha. Livandoja është një lule tjetër mjaft popullore, veçanarisht për esencën e ëmbël.
Urime
USD 76.54

Urime

Trëndafila dhe orkide

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 54.67

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

Pajtim
USD 103.88

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Paç Fat
USD 50.57

Paç Fat

12 Trëndafila

Kapem Pas Teje
USD 54.67

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Hare e ardhshme
USD 54.67

Hare e ardhshme

7 Trëndafila

INFOINFOINFO
Optimizëm
USD 50.57

Optimizëm

12 Trëndafila dhe gipsofila

Fisnike
USD 54.67

Fisnike

Zambakë dhe gipsofila

Krenare
USD 50.57

Krenare

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
E përjetshme
USD 54.67

E përjetshme

Karafila, trëndafila, zambakë , sumbulla

Origjinale
USD 76.54

Origjinale

12 Zambakë

Përqafime
USD 75.17

Përqafime

Trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 103.88

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Më Duaj Më Tepër
USD 54.67

Më Duaj Më Tepër

Zambakë, gerbera , karafila dhe livande

Shikim i Shpejtë
USD 103.88

Shikim i Shpejtë

24 Trëndafila

INFOINFOINFO
Strehim
USD 103.88

Strehim

Trëndafila dhe karafila

Vetmi
USD 76.54

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Përulësi e Këndshme
USD 54.67

Përulësi e Këndshme

Trëndafila, gerbera , gerberas , lule ari dhe orkide

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Santo Domingo de los Colorados. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Santo Domingo de los Colorados kohët e fundit : -