`Ajman Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Ajman ndodhet në bregun perëndimorë dhe pozicioni i tij është ideal për rritjen e disa luleve vendase. Trëndafili i bukur i Sharon është ndër të preferuarat së bashku me trëndafilat e shkretëtirës. Tulipanët e importuar dhe trëndafilat hibrid poashtu janë popullorë në shtretërit me lule. Mund të gjenden edhe zambakë merimangë në Ajman e kjo lule unike është e vështirë të mos dallohet.
Fyerje
USD 116.73

Fyerje

Trëndafila, karafila, zambakë dhe gipsofila

Nënshtrim
USD 116.73

Nënshtrim

24 Trëndafila

Kënaqësi
USD 116.73

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

INFOINFOINFO
E ëmbël
USD 75.20

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Faleminderit Për Miqësinë Tënde
USD 83.79

Faleminderit Për Miqësinë Tënde

12 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

Thellësisht e Dashuruar
USD 75.20

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

INFOINFOINFO
Modesti
USD 75.20

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

E ëmbël
USD 75.20

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Dashuri ngurruese
USD 75.20

Dashuri ngurruese

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Guximtare
USD 116.73

Guximtare

Gerbera , trëndafila dhe zambakë

Kotësi
USD 105.27

Kotësi

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Frymëzim
USD 116.73

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Seksi
USD 100.98

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Seksi
USD 100.98

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 83.79

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 105.27

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Ngasje
USD 116.73

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Dhuromë Një Buzëqeshje
USD 75.20

Dhuromë Një Buzëqeshje

9 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Top