Abu Dabi Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Abu Dhabi është një qytet ultra modern i cili nuk kursen kur bëhet fjalë për lulet. Disa nga lulet që rriten në kopshte janë hiacinthët e shkretëtirës dhe zambakët unik merimangë. Gishti i kuq dhe trëndafilat e shkretëtirës poashtu janë popullore ndër banorë. E vështirë është të mos dallohen margaritarët e pikturuar kur lulëzojnë.
E ëmbël
USD 78.09

E ëmbël

Buqetë me 6 trëndafila dhe margarita

Thellësisht e Dashuruar
USD 78.09

Thellësisht e Dashuruar

Trëndafila dhe shqopa

Magjepsëse
USD 121.22

Magjepsëse

12 Trëndafila, karafila , zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kujtime Të Hirshme
USD 78.09

Kujtime Të Hirshme

Karafila, zambakë dhe lule delfin

Tërheqje
USD 121.22

Tërheqje

Trëndafila, karafila dhe orkide

Frymëzim
USD 121.22

Frymëzim

6 Zambakë , 6 trëndafila dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Mbyllje Hesapi
USD 87.01

Mbyllje Hesapi

2 Zambakë dhe karafila

Seksi
USD 104.86

Seksi

Zambakë , trëndafila dhe gipsofila

Jetë e Lumtur
USD 87.01

Jetë e Lumtur

Zambakë dhe karafila

INFOINFOINFO
Joshje e Gjatë
USD 109.32

Joshje e Gjatë

Trëndafila dhe orkide

Ngasje
USD 121.22

Ngasje

Zambakë , karafila dhe gipsofila

Modesti
USD 78.09

Modesti

8 Trëndafila, zambakë dhe gipsofila

INFOINFOINFO
Kënaqësi
USD 121.22

Kënaqësi

Orkide dhe trëndafila

Joshëse
USD 78.09

Joshëse

12 Trëndafila dhe karafila

Thjeshtësi Magjepsëse
USD 78.09

Thjeshtësi Magjepsëse

3 Zambakë , trëndafila , gerbera , lule dragoi dhe statice

INFOINFOINFO
Përkryerje
USD 109.32

Përkryerje

24 Trëndafila

Gazmore
USD 78.09

Gazmore

Gerbera , trëndafila , zambakë

Jeta Është e Ëmbël
USD 121.22

Jeta Është e Ëmbël

5 zambakë, karafila, trëndafila, gerbera, dhe gipsofila

INFOINFOINFO


Ne dërgojmë lule në TË GJITHA lagjet në Abu Dabi. Këtu janë vetëm disa nga periferitë që kemi dërguar lule në Abu Dabi kohët e fundit : -