Abja-Paluoja Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Abja - Paluoja është një fshat i vogël ku rriten disa lloje të luleve. Lulja e misrit, lulja kombëtare shihet zakonisht në pranverë dhe në verë. Poashtu mund të gjenden edhe zambakët teksa rriten në fshat dhe përgjatë brigjeve të lumenjve. Vizitorët në këtë rajon mundë të shohin edhe margaritarët e verdhë teksa lulëzojnë nëpër fusha.
E shijshme
USD 71.98

E shijshme

Zambakë dhe trëndafila

Shpresë
USD 51.41

Shpresë

Gerbera

E këndshme
USD 71.98

E këndshme

Luledielli , trëndafila dhe orkide

INFOINFOINFO
Mirënjohje
USD 51.41

Mirënjohje

10 Trëndafila dhe gipsofila

Kthjelltësi
USD 51.41

Kthjelltësi

8 trëndafila

Kujdesi Amënor
USD 71.98

Kujdesi Amënor

6 Trëndafila , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO
Elegante
USD 51.41

Elegante

12 Trëndafila dhe gipsofila

Puthje
USD 71.98

Puthje

24 Trëndafila dhe gipsofila

Mendime Qiellore
USD 85.69

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

INFOINFOINFO
Besnikëri
USD 71.98

Besnikëri

24 Trëndafila

Admirim i Fshehtë
USD 85.69

Admirim i Fshehtë

12 trëndafila dhe trëndafila të vegjël

Dashuri Me Shikim Të Parë
USD 85.69

Dashuri Me Shikim Të Parë

Zambakë, gerbera dhe trëndafila

INFOINFOINFO
Kapem Pas Teje
USD 51.41

Kapem Pas Teje

Zambakë dhe gipsofila

Rrezikojmë
USD 51.41

Rrezikojmë

Karafila , sumbulla dhe statice

Arratisu Me Mua
USD 51.41

Arratisu Me Mua

Trëndafila

INFOINFOINFO
Bukuri Tekanjoze
USD 51.41

Bukuri Tekanjoze

Trëndafila dhe gipsofila

Festim
USD 85.69

Festim

Trëndafila, karafila dhe zambakë

Dashuri e mrekullueshme
USD 51.41

Dashuri e mrekullueshme

12 Trëndafila

INFOINFOINFO
Top