Chat with us, powered by LiveChat

Aseri Dërgim Lulesh (Luleshitës)

Aseria ndodhet në bregdet e ku vizitorët shpesh ndjehen sikur kanë shkelur në një botë tjetër. Kjo është falë një numri të madhë të luleve që lulëzojnë kudo në qytet. Trëndafilat shumëngjyrësh janë një pamje madhështore, posaçërisht kur lulëzojnë në një gjelbërim të thellë. Zambakët dhe kulprat janë ndër të preferuarat në qytet gjithashtu.

Përulësi
USD 55.61

Përulësi

Trëndafila dhe karafila

Paqe
USD 75.15

Paqe

12 Trëndafila dhe gipsofila

Luks
USD 72.30

Luks

Trëndafila dhe zambakë

INFOINFOINFO
Vetmi
USD 55.61

Vetmi

Orkide , zambakë , karafila

Kthjelltësi
USD 66.47

Kthjelltësi

8 trëndafila

Pajtim
USD 105.96

Pajtim

7 Trëndafila, gerbera , karafila , zambakë dhe orkide

INFOINFOINFO
Mendime Qiellore
USD 94.84

Mendime Qiellore

Zambakë , trëndafila dhe karafila

Vdes për ty
USD 127.76

Vdes për ty

Trëndafila

Bukuri madhështore
USD 55.61

Bukuri madhështore

Zambakë, gerbera , karafila dhe lule ari

INFOINFOINFO
Dashuri e Shenjtë
USD 105.96

Dashuri e Shenjtë

Zambakë, trëndafila dhe karafila

Respekt
USD 115.73

Respekt

24 Trëndafila

Përjetësi
USD 94.84

Përjetësi

Zambakë, trëndafila, gerbera , orkide dhe karafila

INFOINFOINFO